2011 KPSS ,Sınav İlanları,Kpss Soruları,Kpss sonuçları,KPSS Deneme sınavları ve KPSS ders notları,atamalar

kpss, kpds, ssk sorgulama, tarım bağkuru, kpss tercihleri, 2011 KPSS ,Sınav İlanları,Kpss Soruları,Kpss sonuçları,KPSS Deneme sınavları ve KPSS ders notları,atamalar

Girly Nature Blogger Teması

Blogger Templates Girly Nature is an cool blogger template, with many cute images and vectors. This template is requested by FaZz. I'm happy that I'm doing this for you guys.

Features: 3 columns, 2 right sidebars, vectors, nature, clear, blue, RSS button, flowers.

Sakizimuya kardeş geldi :)

İşte yeni sitemizle karşınızdayız..
Sakizimu için alan adı aldık ama siteyi nereye yönlendireceğim hala bir muamma..


Bayram bayram satın aldık hadi bakalım :)
Ayrıca bu site yeni bir site olabilir ya da sakizimu.blogspot bu adrese domian olarak atılabilir. Henuz bende kararımı net alarak vermiş değilim :)


Neyse yayın hayatımda bana başarılar :)

Godaddy domain'i Bloggerda Kullanma

Bir çok kişi godaddy.com'daki kayıtlı domainlerini blogspot sitelerine, dnspark.net gibi dns park sitelerini kullanarak yönlendirmeyi tercih ediyor. Ama godaddy.com'daki forward sistemiyle bunun daha kaliteli ve kolay olduğunu bilenlerde var. Fakat ben bunu bilmeyenler için, Godaddy'de ki kayıtlı olan domainlerinizi hiç bir dns park sitesi kullanmadan, domain panelinizden forward sistemi ile kendi domaininizi blogger sitenize nasıl yönlendireceğinizi resimli olarak anlatacağım. Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayın.

1-)İlk olarak şifreniz ile godaddy.com panelinize girdikten sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi domainin yanındaki "Advenced Details" kısmına tıklayın.2-)Daha sonra karşınıza çıkan pencerede "Forwarding" yazan kısımdaki "Manage" linkine tıklayın. Aşağıdaki gibi;3-)Karşınıza çıkan pencereye domaini yönlendireceğiniz blogspot'un adresini yazın. Aşağıdaki gibi;
4-)Forward'ı yaptıktan sonra yine aynı pencerede aşağıdaki "Total DNS" yazan yerdeki "Total DNS Control" linkine tıklayın. Aşağıdaki yuvarlak içine alınan yer;


5-)Dana sonra karşınıza çıkan pencerede "CNAMES (Aliases)" daki "www" kısmını, sağ taraftaki editleme butonuna basın. Aşağıdaki gibi;6-)Karşınıza çıkan pencereyi aşağıdaki gibi doldurup Ok'ye basın.. Godaddy panelinizde yapmanız gerekenler bu kadar.Son aşamada blogger kontrol panelinize girip, Ayarlardan "Yayıncılık" bölümüne tıklayın..

1-)Karşınıza Çıkan pencerede aşağıdaki gibi "Özel etki alanı"na tıklayın..2-)Sonra aşağıdaki yuvarlak içerisindeki gibi "Gelişmiş ayarlara geçiş yapın" kısmına tıklayın.

3-)Son olarak Etki alanınız kısmına Domaininizi yazıp aşağıdan Ayarları Kaydet'e tıklayın. Resimdeki gibi.Yapmanız gerekenlerin hepsi bu kadar. Genelde Yönlendirme hemen gerçekleşiyor ama bazen 1-2 saat beklemeniz gerekiyor.

Alıntıdır.

Arşiv sade

2011 KPSS ,Sınav İlanları,Kpss Soruları,Kpss sonuçları,KPSS Deneme sınavları ve KPSS ders notları,atamalar

Search

Categories

Son Yorumlar

etiket bulutu

Clicky Web Analytics